REACHTRUCK OPERATOR. BELGIA, Bornem/ Antwerpia

Praca na stanowisku

Reachtruck operator

Miejsce pracy

BELGIA, Bornem/ Antwerpia

Znajomość j. obcego

Angielski lub niderlandzki

Doświadczenie

Minimum 1 rok

Prawo jazdy

Kat. B + własne auto mile widziane

Opis stanowiska:

Obsługa wózka widłowego typu reachtruck w magazynie ze sprzętem medycznym
Prace magazynowe – order picking
Załadunek i rozładunek towaru
Utrzymywanie czystości i porządku na magazynie
Gotowość do pracy na dwie zmiany (6:00-14:00 i 14:00-22:00)

Co oferujemy?

Zatrudnienie na belgijskich warunkach
Stawkę: 15,14€ brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
Dodatki zmianowe: 10% – 16,65€ brutto/h
Bon żywnościowy w wysokości 6,00€/ dzień pracy
Dodatek wakacyjny – 15,38 % rocznych zarobków brutto
Premię roczną – 8,33 % rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
Gwarantowane 38 h pracy tygodniowo, nadgodziny płatne 150%
Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania – 99 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 149€/tydzień (pokój 1-osobowy)
Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego – 9€ miesięcznie

Wymagania:

Min. rok doświadczenia w pracy jako operator wózka widłowego typu reachtruck
Certyfikat na operatora wózka widłowego typu reachtruck (holenderski lub polski)
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
Umiejętność pracy w zespole
Prawo jazdy kat. B, własny samochód – mile widziany