Agencja pośrednictwa pracy Marvel Personal Consulting powstała w 2001 roku jako agencja doradztwa personalnego. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy uprawniający do pośrednictwa do pracy za granicą. Na stronie www.kraz.praca.gov.pl, znajdą Państwo licencjonowane agencje zatrudnienia. Nasza firma znajduje się w spisie agencji z terenu województwa zachodniopomorskiego, numer rejestru 401. Posiadamy także wpis do KvK (holenderska Izba Przemysłowo-Handlowa) pod numerem 57872198. Nasze biuro mieści się w Gryfinie (województwo zachodniopomorskie).


Praca w Holandii 

Marvel Personal Consulting jest agencją wyspecjalizowaną w rekrutowaniu kandydatów do pracy w Holandii. Zezwolenie na pracę na terenie Holandii dla obywateli polskich nie jest wymagane. Oferujemy pracę głównie w magazynach/logistyce, przy zbieraniu zamówień/orderpicker, przy produkcji, a także w ogrodnictwie, np. przy zbiorze kwiatów. Przyjmujemy kandydatury osób niewykwalifikowanych, ale preferujemy osoby z doświadczeniem zdobytym na terenie Holandii. Warunkiem wyjazdu jest ukończone 18 lat. W większości ofert pracy na terenie Holandii wymagamy komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niderlandzkiego.Posiadamy jednak również oferty pracy dla osób bez znajomości języka obcego. Naszymi partnerami i Państwa mamy nadzieję przyszłymi pracodawcami, są głównie holenderskie biura pracy mogące się pochwalić kilkudziesięcioletnim doświadczeniem na rynku pośrednictwa pracy, działające na terenie całej Holandii. Posiadają certyfikat Rejestru Pracy Czasowej (RIA), są członkami Powszechnego Związku Przedsiębiorstw Pracy Czasowej (ABU). Na trenie Niemiec współpracujemy z agencjami pośrednictwa pracy, będącymi członkami IGZ (Niemieckie Zrzeszenie Pracowników Tymczasowych), co gwarantuje w 100% legalną pracę. Większość naszych pracowników kierujemy do pracy w rejonie Aalsmeer pod Amsterdamem, Alkmaar, Almere, Dronten, Emmeloord, Den Bosch, Eindhoven, Heerenveen, Lelystad, Nijmegen, Tilburga, Rotterdamu, Venlo, Zwaagdijk oraz Zwolle. 

Nasza oferta

Nasza oferta jest skierowana do polskich pracowników, ale i do zagranicznych pracodawców. Szukającym pracy oferujemy pracę stałą lub sezonową. Dla pracodawców wygodnym i ekonomicznym sposobem na uzupełnienie braków kadrowych jest oferta pracownika tymczasowego. Marvel zapewnia wykwalifikowany personel, przejmuje na siebie odpowiedzialność za rekrutację i selekcję pracowników, organizuje przejazd za granicę, podpisuje z pracownikiem umowę cywilno-prawną zgodną z właściwą ustawą. Stawiamy sobie za cel współpracę z zaufanymi i sprawdzonymi przedsiębiorstwami i dobrymi pracownikami. W ten sposób wyrabiamy sobie dobre imię i zdobywamy renomę.