PRACOWNIK PRODUKCJI. HOLANDIA, IJsselstein/ Utrecht

WAŻNE

Uwaga! Oferta tylko dla osób ze znajomością j. niderlandzkiego. Wynagrodzenie wraz z dodatkiem € 18,08/h brutto

Praca na stanowisku

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy

HOLANDIA, IJsselstein/ Utrecht

Znajomość j. obcego

Niderlandzki komunikatywny wymagany

Doświadczenie

Mile widziane na podobnym stanowisku

Prawo jazdy

Kategoria B

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w IJsselstein (3401) działającego w branży produkcji metalowych systemów dachowych, fasadowych, płyt warstwowych PIR oraz profilowanych blach poszukujemy kandytata na stanowisko:

Twoje zadania:

Zapewnienie właściwej jakości płyt profilowanych

Dbanie o bezpieczeństwo Twoje i Twoich współpracowników

Zapewnienie ciągłego postępu procesu produkcyjnego

Nasze oczekiwania:

Komunikatywna znajomość języka holenderskiego

Prawo jazdy kat.B

Umiejętność czytania rysunku technicznego

Wiedza techniczna będzie dodatkowym atutem

Precyzja i dokładność

Umiejętność samodzielnej pracy

Oferujemy:

Stawkę € 15,96/h brutto + dodatek do każdej godziny -  13,3 % (razem € 18,08/h brutto)

Pracę na 2 zmiany

Zakwaterowanie € 117,50 brutto tygodniowo (ok.93,00 netto tyg.)/h

Ubezpieczenie € 33,51 tygodniowo

Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym/ karty do tankowania

Możliwość długotrwałej współpracy z możliwością otrzymania kontraktu bezpośrednio z zakładem pracy

Umowę w j.polskim

Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami