✅ ORDER PICKER w MAGAZYNIE ODZIEŻOWYM. HOLANDIA, De Meern / Utrecht.

Praca na stanowisku

✅ ORDER PICKER w MAGAZYNIE ODZIEŻOWYM

Miejsce pracy

✅ HOLANDIA, De Meern / Utrecht.

Znajomość j. obcego

Angielski B2

Doświadczenie

Mile widziane

Prawo jazdy

Kat. B wymagane

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY DO PRACY W HOLANDII OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w De Meern (3454) / UTRECHT(3500) poszukujemy zmotywowanych kandydatów do pracy w magazynie odzieżowym. Praca przy ekskluzywnej odzieży.

Opis stanowiska pracy:

Kompletowanie zamówień
Przygotowanie do wysyłki
Wieszanie ubrań na wieszaki
Sortowanie, pakowanie odzieży
Praca 2 zmianowa: 07.30 – 17.30 / 13.30 – 23.00
38h/tydz. od poniedziałku do piątku

Nasze oczekiwania:

Dobra znajomość języka angielskiego B2
Prawo jazdy kat. B
Dyspozycyjność na dłuższy czas
CV koniecznie w języku angielskim - kandydaci bez znajomości języka nie będą brani pod uwagę

Co oferujemy?

- Stawka € 20,25/h po godzinie 20:00 - Stawka podstawowa: €13,50 brutto/h, UWAGA! Po 6 tygodniach stawka wzrośnie do €14,00 brutto/h
- Dodatek urlopowy 8,33% naliczany do godzin podstawowych
- Wypłaty tygodniowe
- Stabilna praca w systemie dwuzmianowym
- Zakwaterowanie € 130,00 brutto tygodniowo
- Ubezpieczenie € 35,59 tygodniowo
- Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym/ karty do tankowania
- Wynajem roweru służbowego € 8,75/ tygodniowo
- Pracodawca zapewnia buty robocze i rękawice
- Umowę w j.polskim
- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Gosœlinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.