ORDER PICKER. HOLANDIA, Utrecht

Praca na stanowisku

ORDER PICKER

Miejsce pracy

HOLANDIA, Utrecht

Znajomość j. obcego

Komunikatywny angielski lub niderlandzki

Doświadczenie

Doświadczenie w pracy jako order picker z systemem voice speak

Prawo jazdy

Mile widziane kat. B

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w Utrechcie 3542, poszukujemy osób na stanowisko:

ORDER PICKER W MAGAZYNIE Z ŻYWNOŚCIĄ/ DZIAŁ Z MROŻONKAMI

Opis stanowiska pracy:

Pracownik otrzymuje listę z mrożonkami, które kompletuje, ma do dyspozycji pojemnik i wózek na rolkach
Praca jest w chłodni w temperaturze -22 C. Pracownicy otrzymują specjalne ubranie i czapki
Jest to firma rodzinna; pracownicy regularnie otrzymują pożywienie po domu
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Oferta na dłuższy okres czasu
Praca jedno zmianowa

Czego oczekujemy?

# Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niderlandzkiego
# Doświadczenia w pracy jako order picker z systemem voice
# Pracowników, którzy pracowali w nie więcej niż w 2/3 miejscach pracy w poprzednim roku, sprawdzamy referencje

Co oferujemy?

Stawkę € 12,40/h brutto + € 1,11/h dodatek za pracę w niskiej temp.: € 13,51/h brutto łącznie (od 21. roku życia)
Stawkę € 18-20 lat € 12,18/h brutto+ dodatek € 13,29/h brutto
Stawkę po 6. miesiącach: € 12,89 + dodatek: € 14,00/h brutto
Stawkę po 1 roku: € 13,20 + dodatek: € € 14,31/h brutto
Stawkę po 2 latach: € 13,47 + dodatek: € 14,58/h brutto
Obecnie około 40/45 godzin tyg. / w sezonie wysokim 50 do 55 h tyg
Nadgodziny powyzej 40 godzin tygodniowo płatne 125%
do 6.00 rano i po 19.00- 125%
w sobote 150% do 12 w nocy
po 24.00 w sobotę 200%
Bezpłatny dojazd do pracy (samochodem lub rowerem)
Cotygodniowe wypłaty
Możliwość darmowego kursu j. niderlandzkiego
Dopłata €2,00 dziennie dla kierowcy
Zakwaterowanie w domach mieszkalnych/ nie hotelach
Częściowy zwrot kosztów / kilometrówka/ jeśli auto prywatne
Ubezpieczenie zdrowotne w kwocie 34,78 euro tygodniowo
Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF w kwocie 99,50 tygodniowo (pokoje dwuosobowe)
Opiekę koordynatora
Dostęp do portalu pracowniczego (który zawiera Twoje umowy, dokumenty, paski wypłat, roczne zestawienia zarobków, itp.)
Zapewniamy odpowiednią odzież i obuwie ochronne, jeśli wymaga tego Twoje stanowisko
Pracę w agencji z 60 letnim doświadczeniem