OPERATOR PRODUKCJI. HOLANDIA, Nunspeet

Praca na stanowisku

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy

HOLANDIA, Nunspeet

Znajomość j. obcego

Angielski lub niderlandzki B1/B2

Doświadczenie

Na podobnym stanowisku/ najlepiej w przemyśle spożywczym

Prawo jazdy

Kat. B

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY DO PRACY W HOLANDII OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w 8071 Nunspeet, poszukujemy kandydata na stanowisko :

Produkty firmy znajdują zastosowanie m.in. jako składnik wyrobów piekarniczych, cukierniczych, makaronów, wyrobów mięsnych, produktów mlecznych i zup.

Twoje zadania:

Operacyjna realizacja procesu produkcyjnego odpowiedniego działu
Kontrola produktów i procesu produkcyjnego
Działanie, realizacja i kontrola procesu czyszczenia
Dodawanie produktów/składników i chemikaliów
Dbanie o odbiór produktów/składników/materiałów pomocniczych
Ewidencja danych niezbędnych do kontroli i zarządzania procesami
Sprawdzenie punktów krytycznych ustalonych w ISO/HACCP
Sprzątanie działu
Kontrola czy produkty są wykonane z zachowaniem odpowiedniego bezpieczeństwa, jakości i ilości
Wykonywanie pracy w innych działach w przypadku planowanych/nieplanowanych przestojów
Małe prace konserwacyjne we własnym dziale (uszczelki, zawory, smarowanie itp.)
Praca na 3 zmiany, 1. w godzinach 06:00-14:00, 2. w godzinach 14:00-22:00 i 3. w godzinach 22:00 - 06:00.

Nasze oczekiwania:

· Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie B1/B2
· Doświadczenie jako operator produkcji/ najlepiej w przemyśle spożywczym
· Prawo jazdy kat.B
· Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
· CV koniecznie w języku angielskim - kandydaci bez znajomości języka nie bedą brani pod uwagę
. Spotkanie online z koordynatorem w trakcie aplikacji na to stanowisko

Co oferujemy?

- Stawka podstawowa od € 16,30 brutto/h do € 21,00/h brutto w zależności od doświadczenia
- Minimalna € 16,30 + dodatek zmianowy 20% przy pracy na 3 zmiany € 19,56/h
- Nadgodziny + 30%
- Dodatek urlopowy 8,33% naliczany do godzin podstawowych
- Wypłaty tygodniowe
- Zakwaterowanie € 130,00 brutto tygodniowo
- Ubezpieczenie € 35,59 tygodniowo
- Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym/ karty do tankowania
- Wynajem roweru służbowego € 8,75/ tygodniowo
- Pracodawca zapewnia buty robocze i rękawice
- Umowę w j.polskim
- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie