MONTER OPON SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH. BELGIA, Lochristi

Praca na stanowisku

Monter opon samochodów ciężarowych

Miejsce pracy

BELGIA, Lochristi

Znajomość j. obcego

Angielski komunikatywny

Doświadczenie

Kilka lat jako monter opon samochodów ciężarowych

Prawo jazdy

Kategoria B, mile widziane również kat. C

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! nr. Certyfikatu KRAZ 401.

Dla naszego Klienta, serwisu opon w Belgii poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: BELGIA, Lochristi

Zakwaterowanie: zorganizowane

Twoje zadania:

Jako monter opon będziesz odpowiedzialny za montaż i demontaż opon w samochodach ciężarowych

Naprawa uszkodzonych opon

Dopasowanie oraz wyważenie opon

W nagłych przypadkach jesteś również gotów pomóc klientom w ich siedzibie/lokalizacji

Będziesz pracować w 2-osobowym zespole

W sezonie wymiany opon jesteś elastyczny i wspierasz również kolegów z działu wymiany opon samochodów osobowych

Co oferujemy?

Zatrudnienie na belgijskich warunkach

Tygodniowe wypłaty

Wynagrodzenie brutto € 16.03/godz. brutto

Szacowane tygodniowe wynagrodzenie netto +-€ 470,00 netto tygodniowo

40 godz. pracy tygodniowo

Bony żywnościowe w kwocie 7 € brutto dziennie

Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: pokój 2-os. € 99,00 / tydzień, pokój 1-os. € 149,00/ tydzień

Dodatek wakacyjny- w skali przepracowanego roku (15,38 % rocznych zarobków brutto)

Premię roczną- w skali przepracowanego roku (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

Płatne dni świąteczne

Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

Opiekę polskiego koordynatora

Możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego – € 9,00/ miesiąc

Pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego

Nasze oczekiwania:

Edukacja: technik mechanik pojazdów samochodowych lub mechanik samochodowy mile widziane

Doświadczenie zawodowe: kilkuletnie doświadczenie jako monter opon w samochodach ciężarowych

Język: komunikatywny angielski

Prawo jazdy kat. B

Prawo jazdy kat. C jest mile widziane

* Prosimy o cv w języku angielskim