✅ LAMINIARZ – 2400 EUR netto – NIEMCY, 04720 Mochau/ DREZNO

Praca na stanowisku

✅ LAMINIARZ

Miejsce pracy

✅ NIEMCY, 04720 Mochau/ DREZNO

Znajomość j. obcego

Niemiecki komunikatywny A2/B1

Doświadczenie

Doświadczenie w laminowaniu na sucho i na mokro

Prawo jazdy

Własne auto warunek konieczny

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! Nr. Certyfikatu KRAZ 401.

Dla naszego klienta w (04720) Mochau/ rejon Drezno (tylko ok. 150 km od Zgorzelca), firmy będącej wiodącym producentem wysokiej jakości komponentów z kompozytów włóknistych dla budownictwa,
branży lotniczej i samochodowej, zatrudniającej ponad 400 pracowników w 3 lokalizacjach w rejonie Drezna, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

LAMINIARZ

Informacje dodatkowe o specyfice produkcji:

Nasz klient koncentruje się na złożonych komponentach CFRP, takich jak profile i usztywnienia, wielowymiarowych konstrukcjach warstwowych GRP i komponentach hybrydowych, takich jak wały napędowe.

Twoje zadania:

• Przygotowanie materiałów do obróbki
• Cięcie na maszynach sterowanych NC (prefabrykacja)
• Produkcja elementów z tkaniny z włókien syntetycznych (produkcja laminatu)
• Wyposażenie, załadunek i prowadzenie pieców do utwardzania (autoklaw)
• Oddzielenie komponentów od narzędzi (rozformowanie)
• Obróbka komponentów m.in. szlifowanie, piłowanie i wypełnianie (mechanika)
• Łączenie elementów lub uzupełnianie elementów o elementy dodatkowe (montaż)

Co oferujemy?

• Netto/miesiąc: € 2400 + dodatki/ przy 168 godz., 22 dni robocze, klasa podatkowa 1
• Brutto/godzina 13,95 euro/ Niemiecka umowa o pracę
• Netto/każdy tydzień pracy (rodzinny wyjazd do domu) 80 euro
• Netto/za każdy dzień roboczy (ryczałt za nocleg) 20 euro
• Godziny pracy: obecnie dwie zmiany / wkrótce: trzy zmiany: 06:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 - 06:00
• Czasy przerw: elastyczne po 4 godzinach pracy, w zależności od zmiany
• Nadgodziny: rzadko, ale mogą wystąpić

Dodatkowo:

Premie od € 25,00 do € 200,00 po 3., 6. i 12 miesiącach
Premię wakacyjną 30.06 i bożonarodzeniową 30.11 (po okresie próbnym)
€ 100,00 zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy po 4 tyg. (jednorazowo)
€ 200,00 za polecenie kolejnego pracownika (pod warunkiem minimum 4 tyg. okresu zatrudnienia)
Cykliczne podwyżki
Możliwość odliczenia od podatku części kosztów paliwa: € 0,35/ za każdy km (do 20 km dziennie) około € 6,00 dziennie
Brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
Dodatki za prace zmianowe
Dodatki urlopowe oraz świąteczne
Regularne zaliczki (w każdym tygodniu w środę/ jeśli jest taka potrzeba)
Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę maksymalnie do 20 km od miejsca pracy
(pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu) maksymalny koszt: € 150,00 tyg.

Czego oczekujemy?

• Doświadczenia w laminowaniu na sucho i na mokro
• Komunikatywnej znajomości j. niemieckiego
• Posiadania własnego auta na dojazd do pracy

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego."