TRAKTORZYSTA. HOLANDIA, Biddinghuizen / Dronten

Praca na stanowisku

Traktorzysta

Miejsce pracy

Holandia. Biddinghuizen/ rejon Dronten

Znajomość j. obcego

Komunikatywny angielski lub niderlandzki

Doświadczenie

Kilkuletnie na podobnym stanowisku

Prawo jazdy

Kategoria B i T

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401

ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w 8256 PT Biddinghuizen/Dronten poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko:

TRAKTORZYSTA

Twoje zadania:

Praca  jako kierowca ciągnika marki CASE w gospodarstwie rolnym (wszelkie czynności od orki po sianie).

Praca całoroczna

Praca 40 h tygodniowo (1-zmianowa)

Możliwość nadgodzin

Czego oczekujemy?

Doświadczenia w pracy jako traktorzysta

Prawa jazdy kat. B oraz T

Dyspozycyjności od zaraz na dłuższy okres czasu

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Co oferujemy?

- stawkę: 11,75/h brutto

- pracę na dłuższy okres czasu

- € 10,00 tygodniowo dodatku dla kierowcy

- dobre zakwaterowanie (koszt 104,00 € tygodniowo) w m. Zeewolde

- ubezpieczenie zdrowotne 33,51 € tygodniowo

- zapewniony transport do pracy

- opiekę polskich koordynatorów

- pracę w solidnej, renomowanej firmie