✅ SPAWACZ MAG 135 (zbiorniki). BELGIA/ HOLANDIA

WAŻNE

UWAGA! Konieczny aktualny certyfikat MAG (135): rodzaj spoiny: BW + FW w formie skanu/ nie zdjęcia i posiadanie dokumentu w wersji papierowej (nie samo zdjęcie). Wymagane wpisy w certyfikacie (lub książeczce spawacza) co 6 miesięcy. UWAGA! Istnieje również możliwość wyrobienia nowego certyfikatu w Belgii (1 dniowy kurs) w przypadku braku ww. wpisów (na koszt pracodawcy)

Możliwość pracy w systemie 6/1 (6 tyg. pracy za granicą/ 1 tydzień urlopu w Polsce)

ZAKWATEROWANIE: POKÓJ 1 OSOBOWY GRATIS

Praca na stanowisku

SPAWACZ MAG 135 (zbiorniki)

Miejsce pracy

Belgia (Harelbeke) oraz inne kraje UE/ 80% projektów na terenie Holandii

Znajomość j. obcego

Komunikatywny angielski (A2/B1)

Doświadczenie

Kilkuletnie doświadczenie jako spawacz MAG (135) w materiałach o grubości od 3 mm do 20 mm w stali nierdzewnej i stali czarnej

Prawo jazdy

Kategoria B będzie dodatkowym atutem

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! Nr. Certyfikatu KRAZ 401.

Dla naszego klienta w Harelbeke (Belgia), wiodącego europejskiego dostawcy zbiorników magazynowych cieczy, ciał stałych i gazów, m.in. zbiorników ciśnieniowych oraz instalacji do przechowywania i przeładunku materiałów sypkich poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz MAG 135

Miejsce pracy: Belgia oraz Holandia/ inne kraje UE

Zakwaterowanie: zorganizowane (bezpłatne)

Twoje zadania:

Pierwszy miesiąc będziesz pracować w Belgii, następnie będziesz pracować głównie na terenie Holandii (80% projektów)
Rzadziej praca ma miejsce w innych europejskich krajach np. we Francji
Dieta netto w wysokości 25€ /za każdy dzień podczas pracy w Holandii (od drugiego miesiąca pracy)
Spawanie stali nierdzewnej i stali czarnej we wszystkich pozycjach, grubość 3 mm – 20 mm, spoina czołowa (BW), spoina pachwinowa (FW)
Rozpoznanie wad spawalniczych oraz prawidłowe oszacowanie ich gradacji
Praca z rysunkiem technicznym
Ścisłe przestrzeganie zasad BHP
Praca w grupie 5-6 osób
Praca na jedną zmianę
UWAGA! Możliwość pracy w systemie 6/1 (6 tyg. pracy za granicą/ 1 tydzień urlopu w Polsce)

Czego oczekujemy?

Kilkuletniego doświadczenia jako spawacz MAG (135) w materiałach o grubości od 3 mm do 20 mm w stali nierdzewnej i stali czarnej
UWAGA! Konieczny aktualny certyfikat MAG (135): rodzaj spoiny: BW + FW w formie skanu/ nie zdjęcia i posiadanie dokumentu w wersji papierowej (nie tylko samo zdjęcie). Wymagane wpisy w certyfikacie (lub książeczce spawacza) co 6 miesięcy. UWAGA! Istnieje również możliwość wyrobienia nowego certyfikatu w Belgii (1 dniowy kurs) w przypadku braku ww. wpisów (na koszt pracodawcy)
Umiejętności spawania pod rentgen (badanie radiograficznego zgodnie ze specyfikacją procedury spawania – WPS, wszystkie spoiny są w 100% badane metodą RT lub UT)
Znajomość spoin złączy spawalniczych (V, X oraz Y)
Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (w grupie 5 osób: 2/3 os. ze znajomością języka)
Certyfikatu VCA lub gotowość do jego uzyskania (na koszt pracodawcy)
Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
Umiejętności pracy w grupie (5-6 osób)
Dokładności, dobrej kondycja fizycznej
Mile widziane doświadczenie w spawaniu TIG 141 oraz FCAW 136 stali nierdzewnej i/lub stali węglowej
Pozytywnego przejścia spawania próbek na terenie Belgii przed podjęciem zatrudnienia

Prosimy o cv w j. angielskim

Co oferujemy?

Zatrudnienie na warunkach belgijskich
Stawkę: € 17,50 do € 18,50 € brutto/h w zależności od doświadczenia tj. od około € 595,00 do € 685,00 netto/tygodniowo/ około € 2600,00 do około € 3000,00 netto miesięcznie przy 22 dniach roboczych i 40 h tyg.* POKÓJ 1 OSOBOWY GRATIS
*Podane kwoty, to kwoty na konto ("na rękę") po wszystkich "odciągnięciach" przy 40 godz. tygodniowo łącznie z dietami (około € 550,00 miesięcznie)
Gwarantowane 40h tygodniowo (do 55h tygodniowo w zależności od projektu)
Nadgodziny płatne 150%
Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto, tj. do € 6767,00 brutto
Premię roczną – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach) do € 3665,00 brutto
Bon żywnościowy w wysokości 8,00€/ dzień pracy
Bezpłatny transport do pracy zorganizowany przez pracodawcę
Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego: € 9,00 miesięcznie

Informacje dodatkowe:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Zadzwoń teraz