✅ PRACOWNIK PRODUKCJI SAŁATEK. HOLANDIA, Dronten

WAŻNE

Start 02.04/ przyjazd do 29.03

Praca na stanowisku

✅ PRACOWNIK PRODUKCJI SAŁATEK

Miejsce pracy

HOLANDIA, Dronten

Znajomość j. obcego

Angielski mile widziany/ niewymagany

Doświadczenie

Mile widziane/ niewymagane

Prawo jazdy

Kat. B

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY PRACOWNIKÓW DO PRACY NA TERENIE HOLANDII OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w m. DRONTEN (8253), zakładu zajmującego się produkcją sałatek poszukujemy na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis firmy:

W Plukon pracujemy w 11 różnych działach.
Schalen Wysoka pielęgnacja - napełnianie salaterek świeżymi warzywami
Schalen low care - umieszczenie zamkniętych misek w pudełku
Snijderij – krojenie sałaty
Logistyka wewnętrzna - załadunek skrzynek z sałatkami do maszyn
Proco - kontrola jakości sałatek - wyższa płaca
Następnego dnia po przyjeździe wszyscy mają możliwość zapoznania się z trenerem pracy i
tam decydują, do którego działu pójdziesz
Film z firmy: https://werkenbijplukon.nl/

Opis stanowiska pracy:

Zakład zajmuje się produkcją świeżych sałatek.
Pracownik będzie się zajmował przygotowywaniem warzyw i owoców (dział krojenia, pakowania, sprzątania).
Praca 3 zmianowa.
Start pracy możliwy w godz.: 3:00;4:00;6:00;7:00;10:00;12:00;15:00;16:00;22:00
Temperatura na hali około +5 stopni

Nasze oczekiwania:

Prawo jazdy kat. B
Motywacja do pracy

Oferujemy:

- Stawka € 13/27 h brutto+ dodatki zmianowe jak niżej
- Praca na 3 zmiany: od 38/40h tyg.+ nadgodziny
- Dodatki zmianowe:
23:00 - 06:00 = 140%/ 18,57/h
Niedziela = 200%/ 26,54/h
Nadgodziny = 135%/ 17,91/h
- Wypłaty tygodniowe
- Dodatek urlopowy 8,33% naliczany do godzin podstawowych
- Zakwaterowanie € 130,00 brutto tygodniowo/ pokój 2 os.
- Ubezpieczenie € 35,59 tygodniowo
- Wynajem roweru służbowego € 8,75/ tygodniowo
- Domek 8km (rower) lub autem służbowym 25/42km
- Pracodawca zapewnia buty robocze
- Umowę w j.polskim
- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.