✅ MONTER PRZEKAŹNIKÓW. HOLANDIA, Ede

Praca na stanowisku

✅ MONTER PRZEKAŹNIKÓW

Miejsce pracy

✅ HOLANDIA, Ede

Znajomość j. obcego

Angielski / niderlandzki B1

Doświadczenie

Preferowane doświadczenie w produkcji

Prawo jazdy

Niewymagane/ dojazd do pracy rowerem ok. 5 km

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY PRACOWNIKÓW DO PRACY NA TERENIE HOLANDII OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w 6718 Ede, firmy zajmującej się produkcją przekaźników dla pociągów i kolei oraz liczników panelowych dla żeglugi, poszukujemy pracownika na stanowisko:

MONTER PRZEKAŹNIKÓW

Opis stanowiska pracy:

• Montaż przekaźników z bardzo dużą precyzją i dokładnością w ilościach od
ok. 50 sztuk do 100 sztuk dziennie (w partiach)
• Wykonywanie pomiarów (elektrycznych) i oględzin wyrobów
• Zgłaszanie błędów liderowi linii
• Systematyczna, powtarzalna praca
• Praca w suchym otoczeniu, dodatniej temperaturze, brak chemikaliów

Nasze oczekiwania:

Angielski/niderlandzki B1
Mile widziane doświadczenie techniczne
UWAGA: DOJAZD DO PRACY ROWEREM/ PRAWO JAZDY NIEWYMAGANE
(odległość do pracy: około 5km)

Co oferujemy?

- Stawka € 15,14/ h brutto
- 40h tyg./ 1 zmiana: 7.00-15.30
- Wypłaty tygodniowe
- Dodatek urlopowy 8,33% naliczany do godzin podstawowych
- Zakwaterowanie € 130,00 brutto tygodniowo/ pokój 2 os.
- Ubezpieczenie € 35,59 tygodniowo
- Wynajem roweru służbowego € 8,75/ tygodniowo
- Pracodawca zapewnia buty robocze
- Umowę o pracę na warunkach holenderskich
- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

Informacje dodatkowe:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Zadzwoń teraz